{ 6 yorum yazıldı sende Yorumla! }

 1. Merhaba Nurdish :) Kamisama hajimemashita nın çevirisinde ismini görünce hemen yazayım dedim. Öncelikle çok teşekkürler bu güzel manga için :) ama mangaların yeni bölümlerinde tarih olmadığı için ne zaman yayınladığınızı bilmiorum, o yüzden Kamisama nın son bölümünü bu hafta bloga ekledinizse gomenne :) yok hayır çoktan eklediyseniz yeni bölümün ne zaman eklenecegini öğrene bilirmiyim lütfeeeenn? hastası oldum da bu manganın, dayanamıyorum )) en azından yeni bölemlerin hangi zaman aralıklarında (haftada bir mi ayda bir mi ve s.) eklendigini söylerseniz ona göre heyecanla beklerim ben de :) Cevabınızı bekliyorum ve sevgilerimi sunuyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :D ah canıııım! Sayfaya ilk yazan sen oldun ama onda da yanlış kişiye yazmış oldun. xD Aslında projenin çevirmenlerinden biri olacak idim ancak bana gerek kalmadan diğer arkadaşlarımız çevirileri bayağı bir ilerlettiler. Editörümüz de artık Nevale. Yani bu konuda ondan daha iyi bilgi alabilirsin. :)

   Sil
 2. Boş vaktim varken hazır tek tek teşekkür edeyim herkese .) Şimdiye kadar ki manga dünyasına olan tüm katkılarınız için çok teşekkür ederim şahsım adına. Emeğiniz büyük .)
  Sayenizde ağız tadıyla akşamları yorgun argın geldiğim evimde küçük bir masal dünyası açabiliyorum kendime .)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu güzel yorumun için ben de sana çok teşekkür ederim. :) İnşallah tam gaz devam!

   Sil
 3. Üzülme der Mevlana ve devam eder; Kızma hiç kimseye yaptıklarından dolayı aksine teşekkür et ihanet edenlere sadakati öğrettikleri için...Minnet duy yalancılara doğrunun farkına varmanı sağladıkları için...Mutsuz edenlere dua et mutluluğu daha derin hissettirdikleri için.. Herkesi sev yaşamına bir anlam kattığı için..Hayat bu yüzden daha güzel siyahlar beyazı farkettirdiği için..
  Bu zamana kadar ve bundan sonra olacak olan tüm emekleriniz için teşekkürler yüreği güzel insan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah be Mirajane, ne güzel yazdın... Bana lazım olan çok şey var bu yazdığında. Çok teşekkür ederim. :) Böyle güzel insanlara manga hazırlamak çok güzel bir duygu. :)

   Sil

- Copyright © Mabushi Majo - - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -